Jak to się wszystko zaczęło...

Jak to się wszystko zaczęło...

JAK TO SIĘ WSZYSTKO ZACZĘŁO”

„Nic mi się nie podoba. Nie ma tutaj niczego ciekawego”- powiedziała do mnie pewnego dnia moja przyjaciółka Paulina, stojąc nad gablotą z naszyjnikami w sklepie jubilerskim. „Nie no, rzeczywiście- odpowiedziałam - Jest tu jedynie jakieś kilkaset modeli”. Obie wybuchnęłyśmy śmiechem i wyszłyśmy ze sklepu niczego nie kupując. Po powrocie do domu usiadłam przed komputerem i zaczęłam wyszukiwać naszyjnika, który byłby w stylu mojej przyjaciółki- a co! Pomogę jej, wiem czego oczekuje, dam radę! Po kilku godzinach spędzonych na poszukiwaniach, poddałam się. Nie zrozumcie mnie źle. Co prawda było kilka (może kilkanaście) modeli, które znalazły akceptację Pauli ale w konsekwencji albo nie mogła sobie na nie pozwolić ze względu na cenę, albo jakość nie do końca była taka jaką oczekiwała. I tak mijały dni, a ja gdzieś cały czas z tyłu głowy miałam myśl, żeby iść w kierunku tworzenia biżuterii z charakterem, niepowtarzalnej, z historią. Biżuterii, która chwyci za serce. Tak zrodziła się marka NAJO...

JAK TO JEST Z TĄ NIEZWYKŁOŚCIĄ

Nie trzeba „siedzieć” w tematyce biżuterii, żeby zauważyć, jaki ogrom gotowych produktów jubilerskich  jest dostępny na rynku. A jak jest czegoś dużo, to wiadomo- konsument staje się coraz bardziej wybredny, a producent robi co może żeby zaspokoić jego potrzeby, czasami z mizernym skutkiem. Szukając prezentu w formie biżuterii dla bliskiej nam osoby, rozglądamy się za czymś wyjątkowym, sentymentalnym i wzruszającym. Często odnosimy wrażenie, że dostępna na rynku biżuteria jest „oklepana” i nijaka. Na szczęście (wg mnie) od jakiegoś czasu, u nas w Polsce jak i na świecie, coraz większą popularność zyskuje szeroko rozumiane rękodzieło.  

DAJ SZANSĘ RĘKODZIEŁU ARTYSTYCZNEMU!

Bez dwóch zdań ręcznie wykonywana biżuteria powoduje, że nie jest to jedynie zwyczajna błyskotka, która tylko ładnie na nas wygląda, ale drogocenna pamiątka. Decydując się na ten rodzaj ozdoby mamy pewność co do unikalności produktu. Co ważne: nie trzeba wydawać majątku, aby stworzyć wyjątkowy prezent. Rękodzieło jest więcej niż zwykłym produktem, bo jest konkretną historią. Zachowane przez nas wspomnienie w formie biżuterii może przetrwać wtedy znacznie dłużej i będzie zawsze przed naszymi oczami, gdy tylko założymy pierścionek czy naszyjnik. To dobrze, że zaczynamy poświęcać czas na znalezienie czegoś wyjątkowego. Czegoś, co zwyczajnie zachwyci obdarowaną osobę.  Wyobraź sobie reakcję mamy, która dostaje biżuterię z rysunku swojego dziecka, który został specjalnie dla niej namalowany. Naszyjnik, bransoletka, kolczyki…cokolwiek by to nie było, wzruszenie gwarantowane! Albo tata, który godzinami pracuje poza domem. Nie sądzisz, że świetną sprawą byłoby dzieło jego dziecka uwiecznione w formie bransolety na skórzanym pasku lub eleganckich zapinek do koszul? Albo dziadkowie….Ci to dopiero uwielbiają swoje wnuki. Jak widzisz, pomysłów jest mnóstwo, a my jesteśmy po to, żeby spełnić Twoje życzenia!